Sol Menüler

Kredi Kartıyla Ukash Satın Al


Ukash kart günümüz teknolojinin en son noktada olduğumuz bu zamanlarda vazgeçilmez alışkanlık haline gelen ön ödemeli kartlar sistemidir.Ukash kartı sanal ortamda büyük oranda alışveriş , online oynanan oyunlar (knight online , metin 2 vb.) ve sanal ortama güvenmeyen kişilerin güvenlik seviyesini en üst seviyede tutabilmek kişisel güvenlik için ukash , para yatırma çekme işlemlerini yaptıkları karttır ukash kart. Yukarda bahsettiğim gibi vazgeçilmez hale gelen ukash kart müşterileri son derece artışa geçtiğinden dolayı ödeme seçeneklerine kolaylık sağlamak için karttr.com olarak kredi kartı ile ukash ödeme seçeneğini sistemimize ilave ettik. Merkezi ingilterede olan ve 15 milyondan daha fazla kullanıcısı olan ukash pin kodu için kredi kartı ile ödeme seçeneği vazgeçişmez hale geldi.   İnternetten yapılan alışverişlerin %95’i kredi kartı ile yapılmaktadır , kredi kartı ödeme seçenekleri arasında vazgeçilmez bir seçenektir.Kredi kartı ile alışveriş yapıp dolandırılanlarda var ülkemizde halkımız bu yüzdendir internetten kredi kartlarıyla alışveriş yaparken ister istemez tedirgin oluyorlar bu yüzdende ukash kart satışları ülkemizde her geçen gün artmakta bunu normal karşılamaktayız. Dolandırıcılara karşı ukash kart kredi kartınızla ukash almak için karttr.com sizlere bu imkanı en hızlı ve güvenilir şekilde sunmaktadır. Ukash pin kodunuzu karttr.com web sitenizden yasal ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.Orion ukash olarak her zaman ilk önce müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktayız.
UYARI:Siz değerli müşterilermize en önemli uyarımız ukash kart satın almadan dikkat etmeniz önünüze gelen her web sitesinden ukash kart satın almayınız.Size uyarmayı borç biliriz.
Kredi kartı ile 5 euro , 10 euro , 15 euro , 20 euro , 25 euro , 50 euro , 100 euro , 250 euro ukash kart alabilirsiniz.KartTr.Com farkıyla en ucuz ukash kart fiyatlarınız bizlerde bulabilirsiniz.