Sol Menüler

Ukash Geçen Siteler


Ukash kart sistemi oldukça gelişmiş bir sistemdir. Öncelikle ön ödemeli bir sistem olduğunu bilmeliyiz. Ukash kart ile internet üzerinden rahatlıkla bütün işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz. Karta para yükleyebiliriz. Alış veriş yapabiliriz. En önemlisi bunu yaparken en üst güvenlik içerisinde gerçekleştirmiş oluruz. Hiçbir takılma yaşamadan en güvenli şekilde para yatırma para ödeme işlemlerimizi yaparız. Ukash kart Sistemi İngiltere yapımlı bir sistemdir. En önemli özelliği 19 haneli özel bir pin kodundan oluşmasıdır. Çünkü bu sayede Ukash kart klasik kredi kartlarından ayrılmasını sağlayan bir özelliğe sahip olmuştur. Ve bu 19 haneden oluşan ukash kart kodları özel bir kombinasyon ile gerçekleştirilmektedir. Tekrar etmesi söz konusu bile değildir. Aynı zamanda 19 haneli bu özel kod tek kullanımlıktır. Bu durumda yani her yeni bir numara ile diğer kredi kartlarına göre daha güvenli bir ödeme seçeneği sunmuştur. Tek kullanımlık olan kartlar kullanıldıktan sonra İngiltere deki merkezinde toplanması sağlanmaktadır. Böylece Ukash kartların tekrar kullanılmasının önüne geçilmiştir. Ukash kart sistemi ile yaptığımız para yatırma para çekme ya da alış veriş işlemlerinde diğer kartların aksine ödeme yaparken hiçbir kişisel bilgimizi paylaşmak zorunda kalmayız. Kişisel bilgileri paylaşmadan Ukash kart ile bütün bu internet üzerinden bahsedilen işlemleri gerçekleştirebiliriz. Belirli limitleri vardır. bölece limit sıkıntısı çekmeden kendimize uygun kartı seçerek alış verişe başlayabiliriz. Kartlar en düşük 10 en yüksek 250 Euro ile sınırlıdır. Bunu yanında 20, 25, 50 ve 100 Euro luk olmak üzere seçenekleri vardır. kartlar tamamen yasal bir şekilde satışa sunulmaktadır.
Uzman bir satış kadrosuna sahiptir. Bu durum kolay çalışma prensibi olup müşterilerine en yüksek verimle en mutlu şekilde her şeyden yararlanmalarını hedeflemektedirler.
Kolay Ukash ile dilediğimiz ve güvenli alış veriş için karta sahip olabiliriz.

Ukash Kart Satan Siteler

Ülkemizde bir çok ukash kart satan site bulunmaktadır. Güvenilir site bulmak ukash sektöründe artık çokta zor değil , bilindik bir’den çok ukash kart firması bulunmaktadır. Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş üzerinden kesintisiz hizmet alabilirsiniz.