Sol Menüler

Spendpin Nedir? | Nerelerde Kullanılır?Türkiye’de yeni tercih edilmeye başlayan Paykwik Kart gün geçtikce kitlesi artmaya başlamıştır.


Spendpin Nedir ? 

Paykwik Kart ( Sanal kart ) olarak adlandırılmaktaadır, spendpin kart kullananların kolay bir şekilde kullanılması için tasarlanmıştır.Çalışma sistemi ise diğer kartlar gibi pin kodu sistemi ile çalışmaktadır, 16 haneli pin ile spendpin geçen tüm sitelerde ödeme yöntemi olarak güvenle kullanabilirsiniz.KartTR’den satın aldığınız pin kodunuzu hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmayınız. Size verdiğimiz kodu paylaşmanız durumunda olabilcek sorunlardan hiçbir şekilde şirketimiz sorumlu değildir. Paykwik’in kullanımı diğer sanal kartlar gibi aynı sistematik şekilde çalışmaktadır , kesinlikle basit ve kolay kullanıma sahiptir. Ödeme yapacağınız sitenin ödeme sayfasını açmanız dahilinde , Ödeme seçeneğini Spendpin seçeneğini seçerek çıkan kutucuğa size verdiğimiz 16 haneli pin kodunu girmeniz dahilinde saniyeler içerisinde ödeme işleminiz gerçekleşmektedir.Spendpin satın alma işlemlerinde sizlerden  (kimlik bilgisi  ,  fotoğraf , cilt no)  gibi kesinlikle talep edilmez.

Paykwik Kart Avantajları ? 

  1. Kimlik Bilgisi Paylaşımı Olmaması
  2. Kesinlikle Faiz Uygulanmaması.
  3. Bir Çok Ülkede Ödeme Seçeneği Olması
  4. 7/24 Müşteri Temsilcisi Olması.
  5. Sorunsuz Bir Kart Olması.
ve benzeri bir çok özelliklere sahip spendpin özel spendpin avantajlarından yararlanmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.(  Dolandırılmadan kimlik paylaşımına gerek kalmadan ) rahatca alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.


Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.