Sol Menüler

#

ŞİMDİ SATIN ALIN
HEMEN HIZLICA KAZANIN

SATIN AL
Mailinizi Gönderin
[email protected]
Telefonla İletişim
0533 880 09 60 - 0533 880 09 55
Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü: 7/24

SİZE ÖZEL KARTLARIMIZ


İnternet üzerinden yaptığınız ödemeleri güvene alabilmek için herkes gibi sizinde spendpin kullanmanızda fayda var.Resmi satış bayilerinden spendpin satın almanız durumunda hiçbir sorun yaşamadan anında pin kodunuzu alabilirsiniz.Spendpin euro olarak satıldığından dolayı kalan bakiyelerinizi öğrenmek istediğinizde euro olarak görebilirsiniz.Dilerseniz kalan euro paketlerinizi nakite paraya çevirerek spendpin bozdurma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde oluşan risk faktörlerinide unutmamak gerek.Bu durumdan dolayı kendinizi güvene almakta fayda var.Spendpin sayesinde sadece pin numarası ile alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.Tek yapmanız gereken ödeme işlemlerinden spendpin kartı seçmektir.

Hiçbir şekilde risk yaratmayan spendpin kart sayesinde, tüm alışverişlerinizde kredi kart bilgilerinizi ve ad soyad bilgilerinizi tamamen gizli tutarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Üstelik tüm işlemlerinizde 26bit SLL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır.
#

SPENDPIN FAYDALARI


Teknoloji geliştikce güvenlik açıkları ortaya çıkmaktadır.Bu açıklardan yararlanan fırsatçılara karşı önlem almak için en iyi yöntem, internet üzerinden yapacağınız alışveriş ve ödemelerde sanal kart kullanmanızdır.Sanal kart hakkında daha detaylı bilgiyi canlı destek ekibimizden öğrenebilirsiniz.Spendpin sayesinde tüm kimlik bilgileriniz ve kredi kart bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaksızın işlem yapılmaktadır.Satın alma işlemlerinde size sadece pin numarası verilmekte ve ödemelerinizi o pin numarası ile başarıyla tamamlayabilirsiniz.

NASIL ALINIR


Spendpin satın alma işlemleri oldukca kolaydır.Yapmanız gereken ilk adım, spendpin fiyatları sayfasını incelemektir.Sonrasında ise size uygun olan spendpin paketinizi seçmektir.Bu işlemlerin arından sayfamızın sağ alt kısmındaki spendpin canlı destek ekibimizle görüşerek, seçtiğiniz spendpin kartı çok hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık internet üzerinden ister alışverişlerinizi, isterseniz online oyunlardaki bakiyelerinize para aktarma işlemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.Üstelik KartTR olarak size özel kurlardan spendpin bozdurma işlemlerinide yapmaktayız.
#

SPENDPIN PAKETLERİMİZ


Spendpin paketlerimiz diğer sanal kartlar gibi euro bazında satılmaktadır.Sağ alt bölümdeki spendpind fiyatları sayfamızı inceleyerek tüm fiyat listemizi görebilirsiniz.Ayrıca euro bazındaki spendpin kartlarımızın TÜRK LİRASI karşılığında alabilceğinizi ve yüksek alımlarda özel indirimlerden yararlanabilceğinizi unutmayın. FİYATLARIMIZ