Sol Menüler

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları | KartTR


Sizlerinde bildiği gibi ” Ön Ödemeli Kart ” sektöründe kesinlikle şirketimiz tarafından hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir .  Ama bazı kullanıcıların kartlar hakkında bilgileri olmadığını görmekteyiz ve bu durumun önüne geçmek adına “ Aşağıda ” sizler için oluşturduğumuz kalıp sorular ve cevaplar yer almaktadır . Eğer ön ödemeli kartlar sektöründe aşağıdaki sorular haricinde bir sorun yaşarsanız , Şirketimizin ” Sağ Alt Kısmında ” yer alan ” Canlı Destek Bölümüne “ bağlanmanız yeterli olacaktır ve kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz.
Sanal Kartlari Kimler Satin Alabilir ve Kullanabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes sanal kart satın alabilir ve istediği online oyun ve diğer sitelerde ödeme yöntemi olarak kullanabilir.

Sanal Kart Almak Icin Banka Hesabimizin Olmasi Sart Mi?

Hayır! Size verilen banka hesaplarına bankamatikten para göndermeniz dahilinde sanal kart satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Sanal Karttaki Bakiye Bitince Sonradan Yukleme Yapilir Mi?

Malesef satın alınan sanal kartlar tek kullanımlıktır. €10€20€50€100, €150, €200 ve €250 şeklinde hazır bakiyeli kartlat satılmaktadır.

Sanal Kartlar Nerelerde Kullanilir?

E-ticaret siteleri,  online oyun siteleri gibi bir çok destekleyen yüzlerce platformda kullanabilirsiniz.Tek yapmanız gereken kullanacağınız sitede ödeme yöntemleri kısmından satın aldığınız sanal kart adını seçmeniz gerekmektedir.

Satin Aldigimiz Sanal Kartlarda Isim Yaziyor Mu?

Hayır. Sanal kartlar tamamen güvenli ödeme yöntemi ile iletilmektedir.İsim veya banka hesap numaranız yazmaz.

Sanal Kart Olarak Gonderiliyor Mu?

Hayır.Size sadece e-mail veya sms ile satın aldığınız sanal kartın pin numarası gönderilmektedir.Sonrasında ise size verilen bir panel ile bakiye kontrolü yapabilirsiniz.Ayrıca satın alma işlemlerinde size verilen pin numarası ile işlem yapabilirsiniz.