Sol Menüler

Paykwik Nedir? | Nerelerde Kullanılır?


Türkiye’de bir çok ödemede tercih edilen Paykwik Kart sistemi gün geçtikçe kullanıcı kitlesini ciddi anlamda arttırmayı başarmıştır.


Paykwik Kart Nedir ? 

Paykwik Kart ( Elektronik Para Birimi ) olarak bilinmektedir , Kullanıcılarının gönül rahatlığında Ön ödeme yapmalarını sağlamaktadır. Bir çok kullanıcının tercih ettiği bir kart sistemidir. Pin kodu sistemi ile çalışmaktadır , 16 haneli pin ile Dünya’nın bir çok ülkesinde ödeme yapmanız mümkündür. Şirketimiz’den satın aldığınız Pin kodları kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın. Kod paylaşımında doğacak sorunlardan kesinlikle Şirketimiz sorumlu değildir. Paykwik’in kullanımı diğer ön ödemeli kart sistemleri ile aynıdır , kesinlikle basit ve kolay kullanıma sahiptir. Ödeme yapacağınız sistemin ödeme ekranına girerek , Ödeme seçeneğini Paykwik seçin ve sonrasında açılan ekrana sizler ile paylaştığımız Pin Kodunu  girin onayla dedikten hemen 1 saniye sonra ödemeniz aktif hale geçecektir.  Paykwik satın alırken kesinlikle sizlerden  (kimlik bilgisi  ,  fotoğraf , cilt no)  gibi bilgiler talep edilmez hızlı şekilde paykwik kart sahibi olmanız mümkündür.


Paykwik Nedir ?Paykwik Kart Avantajları ? 
  1. Kimlik Bilgisi Paylaşımı Olmaması
  2. Kesinlikle Faiz Uygulanmaması.
  3. Bir Çok Ülkede Ödeme Seçeneği Olması
  4. 7/24 Müşteri Temsilcisi Olması.
  5. Sorunsuz Bir Kart Olması.
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan Paykwik kartların kullanıcılara en büyük avantajı (  Kesinlikle dolandırılmadan ve Kimlik Bilgisi Paylaşımı Yapmadan ) gönül rahatlığında alışveriş yapmalarını sağlamasıdır.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.


Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.