Sol Menüler

#

ŞİMDİ SATIN ALIN
HEMEN HIZLICA KAZANIN

SATIN AL
Mailinizi Gönderin
[email protected]
Telefonla İletişim
0533 880 09 60 - 0533 880 09 55
Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü: 7/24

TCMB Döviz Kurları

Döviz Alış Satış
Dolar 3.7789 3.7941
Euro 4.6495 4.6681

SİZE ÖZEL KARTLARIMIZ


Ön ödemeli kartlar arasında yer alan Paykwik ile kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan size güvenli bir alışveriş imkanı sağlamaktadır.Dünya genelinde 15.000’den fazla sitede geçerli olan paykwik kart ile tüm işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Firma ilk olarak İngiltere’de aktif hale gelmiş ve kısa sürede büyüyerek tüm avrupada yaygın hale gelmiştir.

Artık paykwik kullanıcıları kişisel bilgilerini kimseyle paylaşmadan online alışverişin keyfini sürebilirler.Üstelik son yapılan araştırmalara göre paykwik kart satışları kredi kart satışları ile yarıştığına dair bilgiler yer almaya başlamıştır.

Tamamen güvenli hizmeti hedef gören paykwik kart, son derece güvenli algoritmalar ile 19 haneli pin kodu üreterek kullanım hızını arttırmakda ve sizlerin güvenliğini en üst düzeye çıkartmaktadır.
#

PAYKWİK FAYDALARI


Hızlı teknoloji hızlı alışverişi yanında getirmektedir.Bu nedenle artık herkesin bu konuda birşeyler yapması gerektiği ortada…Peki bu durumda online alışverişleriniz ne kadar güvenli? Bu şekilde endişeye girmemek adına güvenilir sanal kartlardan birisi olan paykwik kart satın alabilirsiniz.

NASIL ALINIR


Paykwik kart nasıl satın alınır hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle doğru yerdesiniz.KartTR olarak tüm sanal kartların satışlarını büyük özveri ve güvenle yapmaktayız.Sizlerinde bu konuda diğer müşterilerimiz gibi bizlerle çalışacağınızı umuyoruz.KartTR güvencesiyle sanal kart satın almanız dahilinde 7/24 canlı destek ekibimiz sizlere hizmet sunmaktadır.Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken;

Sayfamızın sağ alt kısmındaki paykwik canlı destek sayfasına tıklamanız sizler için yeterli olucaktır.Deneyimli canlı destek ekibimiz ile sizlerin tüm isteklerine cevap verebilcek ve yaşayabilceğiniz tüm sorunlara çözüm bulmaktadır.Soru ve görüşleriniz için bizlerle iletişim kurmayı unutmayın.
#

PAYKWİK PAKETLERİMİZ


Paykwik paketlerimiz euro bazında satılmaktadır.Sayfamızdan dilediğiniz paketi seçip satın alabilirsiniz.Dilerseniz paykwik fiyatları sayfamızı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir.Dilediğiniz kartı seçerek, karşılığı olan TÜRK LİRASI kadar kısmını hesaplarımıza aktarmanız dahilinde paykwik sanal kartınızı almış olucaksınız. FİYATLARIMIZ