Sol Menüler

Güvenli Ucuz Paykasa Satın AlTürkiye’nin Tek Yetkili Paykasa Satış Şirketi 


Eğer güven içerisinde ” Alışveriş ” yapmak istiyorsanız , Kısa sürede ” Paykasa Satın Alın ” ve  bir çok ülkede ” güven ve yasal ” prosedür içerisinde ödeme yapın. • Paykasa Nasıl Satın Alınır ?

Öncelikle ilk kez paykasa satın alacak arkadaşlar için geniş çaplı bir açıklama yapmak gerekiyor ve detaylı şekilde siz değerli kullanıcılarımızı aydınlatalım . Paykasa satın alma işlemi oldukça rahat ve güvenli bir işlemdir . Sadece yapmanız gereken şirketimize giriş yaparak satın alacağınız kart miktarını ” Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan belirlemek ve sonrasında şirketimizin sağ alt kısmında bulunan “ Canlı Destek Bölümüne ” bağlanmak . Satın alacağınız kart miktarını belirtmek ve ondan sonrasını tamamen ” Müşteri Temsilcilerimiz ” yönetmektedir . 
  Adım Adım Paykasa Satın Alma İşlemi 
 1. Öncelikle yapmanız gereken şirketimize girin .
 2. Sonrasında satın alacağınız ” Kart Miktarını ” belirlemeniz gerekmekte.
 3. Bu işlemi’de “ Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan yapabilirsiniz. 
 4. Kart miktarınız belirledikten sonra  sitemizin sağ alt kısmındaki ” Canlı Destek” bölümüne girin.
 5. Satın alacağınız ” Kart Miktarını ” müşteri temsilcilerimize belirtin .
 6. Sonrasında sizler ile paylaşılan ” Hesap Numarasına  ” kart miktarı kadar havalenizi gerçekleştirin.
 7. En geç “ 5 Dakika “ içerisinde  Mail Adresiniz ve Cep Telefonunuzun Mesaj bölümünü kontrol edin .
 8. Kodunuz kısa süre içerisinde teslim edilecektir .

 • Paykasa Fiyatları Hakkında

Paykasa fiyatları sizlerinde bildiği gibi ” Euro “ bazlı olarak kullanıcılara sunulmaktadır . Şirketimizdeki fiyatlar diğer aracı şirketler gibi sürekli olarak değişkenlik göstermemektedir . Ayrıca şirketimizde olan “ Paykasa Fiyatları ” tamamen komisyonsuz şekilde siz değeri kullanıcılarımıza sunulmaktadır .  Sakın küçük çaplı kazançlar için kendinizi ve emeğinizi hiçe sayacak hareketler yapmayın ve ” Resmi Satış Şirketlerinden ” alışverişlerinizi yapın her zaman için .
 • Paykasa Güvenlimi ?

Şüphesiz tamamen güvenilir bir altyapıya sahip olan ” paykasa ” ile tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca ödemelerde hiçbir şekilde kart sahibinin kimlik bilgileri ve diğer bilgileri paylaşılmamaktadır.Tamamen gizli ve anonim bir alışveriş ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu konuda özverili bir şekilde çalışan KartTR tüm işlemleriniz esnasında 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile veri akışını şifreleyerek korumaktadır ve diğer ön ödemeli kart sistemlerine nazaran Dünya’da bir çok ülkede ” Resmi Satışı Yasal Olarak ” gerçekleşmektedir.

7/24 Müşteri Temsilcilerimize Ulaşabilir Tüm Soru ve Sorunlarınıza Çözüm Bulabilirsiniz