Sol Menüler

Paykasa Bozdurma | İşlemleri Hızlı Çözüm


Yüksek Kur ile Paykasa Bozdurmak için En Doğru Adrestesiniz , Şirketimiz 7 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktadır ve Bize Güvenebilirsiniz.


Paykasa kart alışverişleriniz sonrasında sizlere geriye kalan pin kodlarını bozdurma seçeneği sunmaktadır. Alışveriş sonrasında kesinlikle zarar etmeden paranızı tekrar (TL) ye çevirmeniz mümkündür.  Bozdurma işlemi çok kısa bir işlemdir ama kesinlikle doğru adreslerden ve doğru kişilerden yapılması gerekmektedir. Paykasa bozdurma işlemi Şirketimizde düşük komisyonlar ile yapılmaktadır hatta neredeyse komisyon bile alınmamaktadır. Türkiye Resmi Satış Reselleri olarak sizlere Ana Bayii hizmeti sunmaktayız.


Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır ? 

  1. Karttr.com Adresine giriş yapın.
  2. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin.
  3. Günlük kur bilgilerini öğrenin.
  4. Sonrasında bozdurmak istediğiniz kart miktarını belirtin.
  5. Bozdurma istediğiniz kart miktarı hesaplanır ve sizlere bildirilir.
  6. Sonrasında hesap  numaranızı Müşteri Temsilcilerimiz ile Paylaşın.
  7. En Geç 10 dakika içerisinde havale işleminiz gerçekleşecektir.
  8. Hesabınızı Kontrol Edin.

yukarıdaki adımlara uyarak ilerlerseniz bozdurma işleminiz en geç 10 dakika içerisinde gerçekleşecektir ve sizlerden hiç bir şekilde komisyon talep edilmeyecektir . Güven içerisinde ” Kart Bozdurma ” işleminizi gerçekleştire bilirsiniz . Size sunduğumuz hizmetten ciddi anlamda memnun kalacağınızdan  ” Emin Olabilirsiniz ” ve bizden başka bir şirketle çalışmayacağınız’dan eminiz.


Güven Konusunda Şüpheniz Olmasın Paykasa Türkiye Resmi Satış Reselleriyiz , İsterseniz Bu Konu Hakkında Araştırmalar Yapabilirsiniz.