Sol Menüler

#

ŞİMDİ SATIN ALIN
HEMEN HIZLICA KAZANIN

SATIN AL
Mailinizi Gönderin
[email protected]
Telefonla İletişim
0533 880 09 60 - 0533 880 09 55
Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü: 7/24

PAYKASA KART


Paykasa, online güvenli, hızlı ve emniyetli şekilde nakit kullanım yapmanıza, alışveriş yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza imkân sağlayan ön ödeme sistemdir.

Paykasa ön ödemeli kart; bankaların sağladığı banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme olanaklarına sahip olmayanlar/olamayanlar için ve var ise bu bilgilerini sanal ortamda güvenlik açısından kullanmak istemeyenler için icat edilmiş mükemmel bir çözümdür.

Teknoloji dünyasının en hızlı ilerleyen alanlarından biri de internet siteleri oldu. Artık günümüzde alışverişin bu alanlar üzerinden daha fazla yapılması, güvenlik açıklarının ortaya çıkmasını da tetikler hale geldi. Tabi her ne kadar durum böyle olsa da rahatlığının olmasından dolayı alışverişlerde bu yöntem yine de tercih edilen bir yöntemdir. Bunun için getirilmesi gereken alternatif çözümlerle güvenlik sorunu aşılıyor.
#

PAYKASA NE İŞE YARAR


Paykasa Kart ile en güvenilir şekilde alışveriş yapmak mümkündür. Ülkemizde ve dünya genelinde en çok rağbet gören sitelerden biri mesela oyun siteleridir. Online oyun sitelerinde ödeme yaparken güven içinde kalmak önemlidir. Bu anlamda değerlendirdiğinizde Paykasa Kart ile rahatlıkla istediğiniz alışverişi gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Türkiye bayiliklerinin de yer alması rahatlıkla karta ulaşmayı sağlamaktadır.

KİMLER PAYKASA ALMALI?


Paykasa Kart Türkiye ile hızlı ve güvenilir alışveriş yapmanın keyfine varmak ve dilediğiniz zaman karta sahip olmak çok rahat olacaktır. Kısa sürede sorunların çözümlenmesi, kartın istendiği anda elde edilebilmesi gibi ayrıcalıklara sahip olması, işin hem keyifli hem de daha rahat hale gelmesini sağlamaktadır. Paykasa Türkiye sayesinde dilediğiniz zaman alışverişinizi yapabilir, internet sitelerinden ödeme gerçekleştirirken kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan kolay alışveriş avantajlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız bu anlamda değerli müşterilerine yardımcı olarak hızlı alışverişi güvenli hale getirmek adına gerekli çalışmaları yapmaktadır. Dilediğiniz zaman internet sitemizden ulaşabileceğiniz sitemiz ile alışverişin keyfini yakalayacaksınız.

Güncel paykasa fiyatları için Paykasa Fiyatları bu sayfaya girmeniz gerekmektedir.
Paykasa Kart Görseli

PAYKASA PAKETLERİMİZ


Sitemiz üzerinden online olarak 7/24 paykasa kodu satın alabilir ve diğer tüm paketleri öğrenebilirsiniz.Bunların dışında paykasa paketlerimiz euro bazında satılmaktadır.5€-10€-15€-200€ diye katlaranak yükselen miktarlarda ve her bütçeye uygun sanal kart satışlarımız ve paketlerimiz bulunmaktadır.Sanal kartı kullanacağınız site veya alan hakkında detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimizden aldıktan sonra satın alma işlemlerinize başlayabilirsiniz. FİYATLARIMIZ