Sol Menüler

Güvenli Ucuz Otopay Satın Al


Otopay satın almak için  en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz , 8 yıldır bu sektörde ” Aktif ” olarak hizmet vermekteyiz .


Sizlerinde bildiği üzere bir çok ödemede son zamanlarda kullanıcıların ” Ön Ödemeli Kart ” kullandığını görmekteyiz . Kullanıcılar artık güven içerisinde ödeme yapmak amacıyla “ Kredi Kartlarından “ uzak durmaktadırlar . Otopay kart kullanıcıların ” güvenli “ şekilde ödeme yapması amacıyla öne sürülmüş bir kart sistemidir . Kolay satın alına bilir ve kolay kullanım özelliği ile kullanıcıların güven içerisinde ödeme yapmasını sağlayarak kısa sürede en gözde ön ödemeli kartlar listesine giriş yapmıştır .
Otopay Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?
  1. Öncelikle yapmanız gereken şirketimize giriş yapmak.
  2. Otopay Fiyatları sayfasından sizlere gerekli olan ” Otopay Kart ” miktarını belirlemek .
  3. Sonrasında sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanmak.
  4. Müşteri temsilcilerimize satın alacağınız  ” Otopay Kart Miktarını “ belirtin  .
  5. Sonrasında müşteri temsilcilerimiz tarafından sizler ile paylaşılan ” Banka Hesap Numaramıza  ” havale işleminizi gerçekleştirin .
  6. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra “ Ödeme Bildirimi ” yapın .
  7. En geç ” 10 dakika “ içerisinde satın aldığınız ” Otopay Kart Pin “ kodunuz sizlere iletilecektir .
Yukarıdaki adımları dikkate alarak ” Satın Alma İşleminizi “ gerçekleştirirseniz sorunsuz ve kısa sürede ” Otopay “ sahibi olabilirsiniz . Kesinlikle şirketimizden satın aldığınız “ Otopay Pin  Kodlarınızı “ üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın . Pin Kodu paylaşımı yaptığınızda yaşayacağınız sorunlarda şirketimiz kesinlikle sorumlu  sayılmayacaktır .