Sol Menüler

#

ŞİMDİ SATIN ALIN
HEMEN HIZLICA KAZANIN

SATIN AL
Mailinizi Gönderin
[email protected]
Telefonla İletişim
0533 880 09 60 - 0533 880 09 55
Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü: 7/24

SİZE ÖZEL KARTLARIMIZ


Otopay Kart bir çok alışveriş sitesinde online ödeme işleminizi gerçekleştiren ön ödemeli bir karttır.Dilediğiniz kart miktarını satın alarak alışveriş yapabilir ve kredi kart bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız.Otopay 19 haneli bir pin kodundan oluşmakta ve 4 haneli güvenlik numarası ile satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Otopaykart sayesinde alışveriş veya online oyun sitelerinde bakiye yüklemek istediğiniz sitenin ödeme yöntemlerinden otopayı seçerek 19 haneli pin kodunu girmeniz dahilinde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli ödeme yöntemlerinden birisi olan otopaykart ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca tüm alışverişlerinizde otopay kartı kullanarak dilerseniz kimliğinizi ve kredi kart bilgilerinizi %100 güvenilir hale getirebilirsiniz.
#

OTOPAY AVANTAJLARI


Otopay kart ülkemizde son zamanlarda oldukca popüler bir hale gelmiştir.Popüleritesi yüksek olan kart ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.Dilediğiniz otopay paketini seçerek veya otopay fiyatları sayfamızı ziyaret ederek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Otopay yeni yaygın hale gelmesinden dolayı düşük komisyon ve yüksek alımlardan özel indirim kazanabilceğinizi unutmayınız.

NASIL ALINIR


Öncelikle otopay fiyatları sayfamızdan size uygun bir otopay paketini seçerek, sayfamızın sağ alt kısmındaki canlı destek ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir.Canlı destek ekibinden alacağınız hesap numarasına satın aldığınız otopay miktarını TÜRK LİRASI olarak yatırmanız dahilinde size en geç 10dk içerisinde otopay pin numarası verilecektir.

Aldığınız bu pin numarası ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
#

OTOPAY PAKETLERİMİZ


Otopay paketlerimiz otopay fiyatları sayfamızda yer almaktadır.Euro bazında satılan otopay paketlerimizi satın alabilir ve güvnele kullanabilirsiniz.Yüksek miktarlardaki otopay alımlarında özel indirimler olduğunu unutmayınız.İndirim ve promosyonlar için sayfamızın sağ alt kısmındaki canlı destek departmanına başvurabilirsinz. FİYATLARIMIZ