Sol Menüler

Jeton Satın Al | En Uygun Fiyat & Düşük Komisyon


Son zamanların en çok tercih edilen ” Ön Ödemeli Kart Sistemi ” olarak bilinen ” Jeton Kart ” ile artık güven içerisinde ödeme yapmanın tam vakti , kısa süre içerisinde ” Jeton “ satın alarak güvenli ödeme yapmaya sizde başlaya bilirsiniz.  


Jeton Kart Nedir?

16 haneli pin kodu ile çalışmakta olan ve alışverişlerinizde ödeme işleminde sadece bu pin kodu ile ödemelerinizi anında ve güvenli bir şekilde yapan bir sistemdir. Tek seferlik kullanımı ile dahada cazip bir fırsat ve imkan tanıyan jeton kart, teknoloji sitelerinde ve bir çok diğer oyun sitelerinde aktif olarak kullanılmaktadır.
Adım Adım Jeton Kart Satın Alma İşlemi 
  1. Öncelikle şirketimize giriş yapın ve ” Jeton Kart ” hakkında bilgi edinin .Jeton Kart Satın Al
  2. Şirketimizin ” Jeton Fiyatları ” sayfasındanı , satın alacağınız  ” Jeton Kart Pin ” miktarını belirleyin .
  3. Şirketimizin sağ alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümüne girin ve ” Müşteri Temsilcilerimiz ” ile irtibata geçin .
  4. Satın alacağınız ” Jeton Kart Miktarını  “ ve hangi banka ile ödeme yapacağınızı ” Müşteri Temsilcilerimize “ belirtin .
  5. Sizler ile paylaşılan ” Banka Hesap Numaralarına ”  satın alacağınız kart miktarı  kadar havale işlemini gerçekleştirin.
  6. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra ” Ödeme Bildirimi “ yapın ve kısa süre bekleyin.
  7. Şirketimize belirtmiş olduğunuz ” Cep Telefonu ve Mail Adresinize “ satın aldığınız ” Jeton Kart Pin ” kodunuz kısa süre içerisinde gönderilecektir .

Jeton Kart Nasıl Satın Alınır ?

İlk önce alışveriş yada ödeme yapacağınız siteye ne kadar ” Jeton Kart ” kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir.Hemen ardından Jeton Kart Fiyatları sayfasını inceleyin. Sonrasında ise size uygun kartı seçerek müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.  Sonrasında ise size verilen banka hesap numaralarına satın alcağınız jeton kartın karşılığı gelen Türk Lirasını yatırmanız dahilinde  ister telefonunuza ”  sms olarak ”  istersenizde  ”  e-mail  “ adresine jeton kart “ pin kodunuz ”  gönderilmektedir.
Neden Jeton Kart Satın Almalısınız ?

Günümüz çağında artık bir çok kişi online sitelerden alışveriş yapmakda ve ödemelerini online olarak yapmaktadır.Bu nedenden dolayı sizlerinde alışverişlerinizde kendi bilgilerinizi paylaşmamak ve kredi kart bilgilerinizin güvenliğini sağlamak en doğal hakkınız olduğu unutmayın.Sitemiz üzerinden jeton kart satın alma işlemleri oldukça kolaydır.İster eft isterseniz havale göndererek jeton kartı satın alabilirsiniz.