Sol Menüler

Jeton Kart Nedir? | Nasıl Kullanılır?


Türkiye Ön ödemeli Kart Sistemlerinin yeni gözdesi olarak ön ödemeli kartlar piyasasına giriş yapan ( Jeton Kart ) kısa sürede bir çok kart sisteminden daha çok kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmıştır .


Jeton Kart Nedir ve Nasıl Kullanılır ? Jeton kart Ön ödemeli kart sistemi olarak kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır , Çalışma prensibi diğer ön ödemeli kartlar ile aynı şekildedir. Pin kodu sistemi ile çalışmaktadır , Jeton Kart satın aldığınızda sizlere 16 haneli pin kodu teslim edilir ve ödemelerinizi sizlere telsim edilen 16 haneli pin kodu ile gerçekleştirirsiniz. Kesinlikle Şirketimizden satın aldığınız pin kodlarını üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın aksi taktirde kesinlikle doğacak sorunlardan Şirketimiz sorumlu değildir. Ön ödemeli kart sistemlerinin kullanımı oldukça kolaydır ödeme yapacağınız ekrana girerek ödeme seçeneğini Jeton Kart seçtikten sonra açılan ekrana sizlere teslim edilen pin kodunu girerek ödemenizi sonlandırmanız mümkündür.


Jeton Kart satın alırken kesinlikle sizlerden kimlik bilgisi talep edilmez ve fotoğraf paylaşımı yapmanıza gerek yoktur. Kısa sürede Jeton Kart sahibi olmanız mümkündür. Ön ödemeli kartların Türkiye’de satışı başlamasıyla birlikte dolandırılma ve kart kopyalanma haberlerinin ciddi anlamda düşüşe uğradığını görmeniz mümkündür. Ön ödemeli kartların asıl amacı kesinlikle kullanıcıların dolandırılmadan rahat bir şekilde ödeme yapma imkanından yararlanmalarını sağlamaktır.


     Jeton Kart Avantajları ? 

  1. Kullanıcıların hiç bir şekilde sorun yaşamaması adına 7/24 Müşteri Temsilcisi Hizmeti.
  2. Bir çok ülkede ödeme imkanı olması.
  3. Kimlik Bilgisi Paylaşımı Yapılmaması .
  4. Kesinlikle Faiz uygulanmaması.
  5. Hızlı Satın Alma Özelliği Olması.
  6. Kesinlikle Limit Olmaması .
ve benzeri bir çok özelliği olan Jeton Kart’ların asıl amacı sadece ve sadece kullanıcıların kesinlikle zarar görmeden ve dolandırılmadan ödeme imkanından yararlanmasıdır.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.


Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.