Sol Menüler

Jeton Bozdurma | İşlemleri Hızlı Çözüm


Yüksek Kur ile Jeton Kart Bozdurma İşlemi İçin En Doğru Adrestesiniz ve Şirketimiz 7 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktadır.


KARTTR.Com Türkiye Ön Ödemeli Kart Sistemleri Öncüsü.


Jeton Kart Bozdurma İşlemi Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Jeton kartlar ile internet üzerinden yapacağınız alışverişler sonrasında kesinlikle zarar görmeniz söz konusu değildir. Bazı kullanıcılar sıkça bu soruyu Müşteri Temsilcilerimize yöneltmektedir. Satın alacağım ürün ( 50 TL )  , Ben ( 100 TL )lik Jeton kart aldım ne yapmalıyım . Jeton kart ile yapacağınız alışverişlerin sonrasında Bozdurma Seçeneğini kullanarak tekrardan yatırımınızı hesabınıza almanız mümkündür. Günümüzdeki döviz ofisleri gibi günlük Jeton Kart Kur’u belirlenir ve bu doğrultuda bozum yapacak kullanıcılar ile belirlenen kur bilgisi paylaşılır. Kullanıcılar günlük kur bilgisine göre hızlı şekilde bozdurma işlemini gerçekleştirerek , gönül rahatlığında yatırımlarını hesaplarına almaktadırlar. Jeton Kart  Pin kodlarının geçerlilik süresi eğer ki kodu üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmadıysanız pin kodu 1 yıl boyunca hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. 


Jeton Kart Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır ? 

  1. Karttr.com Adresine giriş yapın.
  2. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin.
  3. Günlük kur bilgilerini öğrenin.
  4. Sonrasında bozdurmak istediğiniz kart miktarını belirtin.
  5. Bozdurma istediğiniz kart miktarı hesaplanır ve sizlere bildirilir.
  6. Sonrasında hesap  numaranızı Müşteri Temsilcilerimiz ile Paylaşın.
  7. En Geç 10 dakika içerisinde havale işleminiz gerçekleşecektir.
  8. Hesabınızı Kontrol Edin.

Yukarıdaki sizler için paylaştığımız maddeleri dikkate aldığınız taktirde hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir .


Müşteri Temsilcilerimize ve Şirketimize Güvene Bilirsiniz.