Sol Menüler

#

ŞİMDİ SATIN ALIN
HEMEN HIZLICA KAZANIN

SATIN AL
Mailinizi Gönderin
[email protected]
Telefonla İletişim
0533 880 09 60 - 0533 880 09 55
Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü: 7/24

TCMB Döviz Kurları

Döviz Alış Satış
Dolar 3.7789 3.7941
Euro 4.6495 4.6681
Jeton Kart Paketleri'nin Fiyatını Hesaplamak için TIKLAYINIZ!

SİZE ÖZEL KARTLARIMIZ
Jeton kart yüksek güvenlik alt yapısı ile yeni sanal kartlar arasında yer almaktadır.Ülkemizde kullanımı yeni yaygınlaşmasından dolayı komisyon ve kur bakımından daha avantajlı olan jeton kartlarımızı almanın tam zamanı.Günümüz internetin gelişmiş olmasından dolayı güvenlik konusunda titizle çalışan karttr.com tüm sanal kartların satın alma imkanını karttr.com aracılığıyla bulabilirsiniz.

Karttr olarak sizlerin internet üzerindenki güvenliğini düşünerek tüm satın alma işlemlerinizi 256 bit Güvenlik Sertifikası ile gerçekleştirerek güvenli alışverişi sağlayabilirsiniz.
#

JETON KART NE İŞE YARAR


İlk akla geldii gibi jeton bildiğimiz jeton tarzında yani metal yuvarlar değildir.Jeton kart adından da anlaşılcağı gibi ön ödemeli bir karttır.Ancak ülkemize kartların basımı ve geliş süresi uzun olmasından dolayı jeton kartların pin numaralarını sizlere iletmekteyiz.Satın aldığınız jeton kart pin numarası ile alışverişinizi yapabilir kredi kart bilgilerinizi güvene alabilirsiniz.

NASIL ALINIR


Jeton kart satın alma işlemleri çok kolaydır.Tek yapmanız gereken karttr.com üzerinden jeton paketlerinden birini seçerek veya jeton fiyatları sayfamızı inceleyerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Daha hızlı satın almak için sayfamızın sağ alt kısmındaki satın al kısmından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. #

JETON PAKETLERİMİZ


Jeton kartlarımız euro paketleri dahilinde satılmaktadır.Euro paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.Ayrıca sayfamızdaki jeton kart fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz jeton paketini seçere satın almanız dahilinde tüm online alışveriş ve ödemelerinizi güvene alabilirsiniz. FİYATLARIMIZ