Sol Menüler

Cashixir Nedir? | Nerelerde Kullanılır? 

Türkiye’nin Yeni Elektronik Para Birimi  ( Cashixir Kart ) ile Ön Ödemelerinizi Güvenli Şekilde Yapmanız Mümkündür.

 
Cashixir Kart Nedir ?

Cashixir Kart diğer ön ödemeli kart sistemlerine göre kullanımı azdır ama kullanım alanına göre kullanıcı kitlesi değişmektedir. Elektronik Para birimi olarak bilinen Cashixir Kart pin kodu sistemi ile çalışır. Paranız bir nevi şifrelenir ve gönül rahatlığında ödeme yapmanız için sizlere 16 haneli pin kodu halinde teslim edilir. Sizlere telsim edilen Pin kodlarını kesinlikle üçüncü şahıs kişilerle paylaşmayın doğacak sorunlardan şirketimiz sorumlu değildir.
Cashixir kart artık hemen hemen bir çok ( Alışveriş , E- Ticaret , Online Oyunlar , Sanal Oyunlar  )  sisteminde ödeme seçeneği olarak eklenmiştir. Hızlı şekilde kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Cashixir Kart  çalışma prensibi olarak kesinlikle kullanıcılarından kimlik bilgisi paylaşımı istememektedir ve en hızlı şekilde kullanıcıları Cashixir sahibi yapmaktadır.

Neden Cashixir Kart’ın Avantajları ?

  1. Cashixir Kart satın alırken kimlik bilgileriniz istenmez.
  2. Ön ödemelerde ödeme seçeneği olması.
  3. Faiz kesinlikle uygulanmaması.
  4. Limitsiz olmaları ve hiç bir şekilde limit konusunda sorun yaşanmaması.
  5. 7/24 Canlı Destek Hizmeti.
  6. Yurt dışındaki bir çok ülkeden gönül rahatlığında ödeme yapmak için.
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan Cashixir Kart‘ın en önemli özelliği sadece ve sadece kullanıcıların gönül rahatlığında ödeme yapması ve kesinlikle kullanıcıların dolandırılmaması.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.