Sol Menüler

AstroPay Card (Kart) Nedir ? | Nerelerde Kullanılır?Astropay Kart Nedir ?
Günümüzde ön ödemelerde en çok tercih edilen kart sistemlerinden bir tanesi olan Astropay Kart ile artık kusursuz ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanız mümkündür. Astropay Kart ön ödemeli kart sistemidir ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerinden bir tanesidir. Pin kodu sistemi ile çalışır , paranız yüksek güvenlikli şifreler ile şifrelenir ve dolandırılma riskiniz olmadan gönül rahatlığında ödeme yapabilirsiniz.
Astropay Kullanımı ve Kullanım Alanları ?
Astropay kart kullanım  alanlarına baktığımızda ( Alışveriş , E- Ticaret , Online Oyunlar , Sanal Oyunlar  ) bu 4 farklı seçenek ve bundan fazla kategoride ödeme seçeneği olarak kabul edilmektedir .  Kullanıcılar ön ödemeli kartların çıkışıyla birlikte artık gönül rahatlığında dolandırılmadan ödeme yapma imkanından yararlanmaktadır. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Astropay sadece yapmanız gereken  ödeme yapacağınız ” Ödeme Sayfasında “ Ödeme seçeneğini ” Astropay “ seçtikten sonra açılan ekrana satın aldığınız ” Pin Kodunu ” girmek ve sonrasında  ” Onayla “ butouna basmaktır ve ondan sonra kısa süre içerisinde ödemeniz ” aktif “ hale gelecektir .

 Astropay Satın Alma İşlemi Hakkında 
Astropay Satın alma işlemi kredi kartları gibi sıkıcı değildir. Kısa sürede Astropay sahibi olabilirsiniz  ve hiç bir şekilde “ Astropay Satın Alırken  ” sizlerden kimlik bilgisi paylaşımı gerektirmez .  Kısa sürede ve gönül rahatlığında ” Astropay ” satın alarak Dünya’nın bir çok ülkesinde güvenli şekilde ” Astropay ” ile ödeme  yapabilirsiniz .
Astropay Fiyatları Hakkında
 Şirketimizdeki “ Astropay Fiyatları ” tamamen sabit tutulmaktadır  , fiyatların sabit kalmasının sebebi ise ” Resmi Satış Şirketi ” olduğumuzdan dolayı aracı şirketler gibi sizlerden komisyon talebinde bulunmamaktayız . Bu sebeple alışverişlerinizi kesinlikle aracı şirketler üzerinden yapmanızı önermeyiz .

Neden Astropay Kart Kullanılmalı ? 

  1.  Satın alırken kesinlikle kimlik bilgilerinizin paylaşımı istenmez.
  2. Bir çok ülkede ödeme seçeneği olarak kullanılması.
  3. Kesinlikle faiz ile bir bağlantınız yoktur.
  4. Astropay Kartların limitlerini tamamen kullanıcılar belirler.
  5. 7/24 Müşteri Temsilcisi Hizmeti. ( Sıra beklemeksizin anında hizmet )
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan Astropay Kart ile gönül rahatlığında ve dolandırılmadan ödeme yapmanız mümkündür.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.