Sol Menüler

Paykasa Nedir? | Nerelerde Kullanılır?


Artık Ön Ödemelerinizde Kredi Kartlarınız Kullanmanıza Gerek Kalmadı , Elektronik Para Birimi Olan ( Paykasa Kart ) İle Güvenli Şekilde Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme Yöntemi

Paykasa Kart artık kullanıcıların kusursuz şekilde  dolandırılma riski olmadan internet üzerinden ödeme yapmasını sağlayan soyut kart birimidir. Elektronik Para olarak bilinen Paykasa Kart Pin kodu sistemi ile çalışır. Yüksek şifrelenmiş  ( 16 Haneli )  pin kodu ile kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Kullanım kitlesine bakıldığında ( Alışveriş , E- Ticaret , Online Oyunlar ) günümüzde artık bir çok ödemede Paykasa Kart kullanıldığını görmekteyiz.

Paykasa Nedir

Paykasa kartların asıl amaçları kullanıcıların hiç bir şekilde dolandırılmadan gönül rahatlığında ödeme yapması ve üçüncü şahıs kişilerle kesinlikle kullanıcıların kimlik bilgilerini paylaşmaması yönünde öne sürülen bir kart tipidir. Artık yurt dışında gönül rahatlığında ödeme yapmanız mümkündür , Kesinlikle kimlik bilgileriniz istenmez ve nüfus cüzdanınızın paylaşımı istenmez. Kısa sürede Paykasa Kart sahibi olmanız mümkündür.

Paykasa Neden Kullanılmalı ? 

  1.  Alışverişlerinizde üçüncü şahıs kişilerle kimlik bilginizi paylaşmamak için.
  2. Yurt dışı ödemelerinde dolandırılmamak için.
  3. Kredi kartlarına faiz ödememek için.
  4. Limitsiz ödeme yapabilmek için.
  5. Kazançlı alışveriş yapmak için.
  6. 7/24 Hizmet Alabilmek için.
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan ve en önemli özelliği  Paykasa Kartlar ile ödeme yaparak kendinizi güven altına almanız mümkündür.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.

En çok kullanılan sanal ön ödemeli sanal kartlardan en popüleri olan paykasa ile tüm ödemelerinizi güvenli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa satın almak için öncelikle fiyatları kısmından incelemeniz gerekmektedir.Sonrasında ise sayfamızın sağ alt kısmındaki Canlı Destek ile iletişime geçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.