Sol Menüler

Otopay Nedir? | Nerelerde Kullanılır?


Ön Ödemeli Kart Sistemlerinin Yeni Gözdesi Olarak Ödeme Sektörüne Giriş Yapan  ( Otopay  Kart ) , Bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Otopay kart diğer ödemeli kart sistemleri ile çalışma prensibi hemen hemen aynıdır. Ön ödemelerde tamamen güvenlik tedbiri adına kullanılmaktadır ve hızlı şekilde satın almanız mümkündür. Kesinlikle sizlerden kimlik bilgisi paylaşımı istenmez gönül rahatlığında satın alarak kullanmanız mümkündür. Pin kodu sistemi ile çalışır ( 19 haneli ) pin kodu ile paranız şifrelenir ve ödeme yapacağınız sisteme girerek , açılan ödeme ekranına (19 haneli ) pin kodunuzu girerek onayla dediğinizde ödemeniz kısa sürede aktif hale gelecektir.

     Artık yurt dışından alışveriş yapmaktan  korkmanıza gerek kalmadı Otopay Kart ile  gönül rahatlığında ödeme yapmanız mümkündür. Kesinlikle alışverişlerinizde kimlik bilgisi paylaşımı’da yapmanız gerek kalmamıştır , artık istediğiniz ülkeden istediğiniz şekilde kimlik paylaşımı yapmadan ödeme yapmanız mümkündür. Buda dolandırıcıların kesinlikle sizlere zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir.

Otopay Kart Avantajları  ?  

  1. Yaşayacağınız her hangi bir sorunda 7/24 saat sıra beklemeden canlı destek hizmeti.
  2. Bir çok sistemde ön ödeme seçeneği olması.
  3. Yurt dışından kesinlikle korkusuzca alışveriş yapılabilmesi.
  4. Limitsiz olmaları ve kullanıcı dostu bir kart sistemi olmaları.
  5. Yüksek güvenlikli olmaları.
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan Otopay Kart sistemi kısa sürede bir çok kullanıcının dikkatini hızlıca çekmeyi başarmıştır. Kullanıcı kitlesi git gide yaygınlaşmaktadır , bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi kullanıcılarına kaliteli ve temiz bir hizmet sunması ve sorunsuz şekilde kullanıcılara sunulmasıdır.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.

En çok kullanılan sanal ön ödemeli sanal kartlardan en popüleri olan paykasa ile tüm ödemelerinizi güvenli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa satın almak için öncelikle fiyatları kısmından incelemeniz gerekmektedir.Sonrasında ise sayfamızın sağ alt kısmındaki Canlı Destek ile iletişime geçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.