Sol Menüler

Cashixir Bozdurma | İşlemleri Hızlı Çözüm


Cashixir Bozdurmak için En Doğru Adrestesiniz , Şirketimiz 7 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktadır ve Bize Güvenebilirsiniz.

Cashixir Kart ile yapacağınız alışverişlerin sonrasında gönül rahatlığında Cashixir kartları bozdurma seçeneği ile   Hesabınıza (TL)  halinde aktarmanız mümkündür. Bu şekilde alışverişlerinizi sıfır zararla birlikte yapmanız mümkündür. Bozdurma işlemi günümüzdeki  gibi  ( KUR ) sistemi üzerinden yapılır. Günlük kur belirlenir ve bozdurma işlemi yapacak kullanıcılar ile paylaşılır. Kullanıcılar bu doğrultuda eğer günlük  kuru beğenirse bozdurma işlemlerini gerçekleştirir. Cashixir Kart Pin kodlarının geçerlilik süresi 1 Yıldır , Ama kesinlikle kodlarınızın pin numarasını üçüncü şahıs kişilerle paylaşmayın aksi taktirde emeğinizi hiçe sayarlar ve hiç bir şekilde bir hal talep etmeniz söz konusu değildir.

Cashixir Kart Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır ? 

  1. Karttr.com Adresine giriş yapın.
  2. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin.
  3. Günlük kur bilgilerini öğrenin.
  4. Sonrasında bozdurmak istediğiniz kart miktarını belirtin.
  5. Bozdurma istediğiniz kart miktarı hesaplanır ve sizlere bildirilir.
  6. Sonrasında hesap  numaranızı Müşteri Temsilcilerimiz ile Paylaşın.
  7. En Geç 10 dakika içerisinde havale işleminiz gerçekleşecektir.
  8. Hesabınızı Kontrol Edin.
yukarıdaki işlemleri sırasıyla yaparsanız hiç bir şekilde zarar görmeden ve en geç 10 dakika içerisinde bozum işleminiz gerçekleşir ve zarar görmeniz söz konusu değildir.

Şirketimize Güvene Bilirsiniz , Yıllardır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.

 

En çok kullanılan sanal ön ödemeli sanal kartlardan en popüleri olan paykasa ile tüm ödemelerinizi güvenli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa satın almak için öncelikle fiyatları kısmından incelemeniz gerekmektedir.Sonrasında ise sayfamızın sağ alt kısmındaki Canlı Destek ile iletişime geçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.