Sol Menüler

Astropay Nedir? | Nerelerde Kullanılır?


Günümüzde ön ödemelerde en çok tercih edilen kart sistemlerinden bir tanesi olan Astropay Kart ile artık kusursuz ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanız mümkündür.

Astropay Kart ön ödemeli kart sistemidir ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerinden bir tanesidir. Pin kodu sistemi ile çalışır , paranız yüksek güvenlikli şifreler ile şifrelenir ve dolandırılma riskiniz olmadan gönül rahatlığında ödeme yapabilirsiniz. Astropay kart kullanım  alanlarına baktığımızda ( Alışveriş , E- Ticaret , Online Oyunlar , Sanal Oyunlar  ) bu 4 farklı seçenekte ödeme olarak tercih edilmektedir. Kullanıcılar ön ödemeli kartların çıkışıyla birlikte artık gönül rahatlığında dolandırılmadan ödeme yapma imkanından yararlanmaktadır.

    Astropay Kart kullanımı çok basittir ve satın alma işlemi kredi kartları gibi sıkıcı değildir. Kısa sürede Astropay sahibi olabilirsiniz  ve hiç bir şekilde Astropay Kart satın alırken sizlerden kimlik bilgisi paylaşımı istenmez. Gönül rahatlığında hızlı şekilde satın alıp kullanmanız mümkündür.

Neden Astropay Kart Kullanılmalı ? 

  1.  Satın alırken kesinlikle kimlik bilgilerinizin paylaşımı istenmez.
  2. Bir çok ülkede ödeme seçeneği olarak kullanılması.
  3. Kesinlikle faiz ile bir bağlantınız yoktur.
  4. Astropay Kartların limitlerini tamamen kullanıcılar belirler.
  5. 7/24 Müşteri Temsilcisi Hizmeti. ( Sıra beklemeksizin anında hizmet )
ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan Astropay Kart ile gönül rahatlığında ve dolandırılmadan ödeme yapmanız mümkündür.

 BesaKart Aş , Orion A.ş Ön Ödemeli Kart Sistemleri Şirketleri Olarak ,Yıllardır Sizlere En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Bize Güvene Bilirsiniz 8 Yıldır Bu Sektörde Öncülük Yapmaktayız.

En çok kullanılan sanal ön ödemeli sanal kartlardan en popüleri olan paykasa ile tüm ödemelerinizi güvenli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa satın almak için öncelikle fiyatları kısmından incelemeniz gerekmektedir.Sonrasında ise sayfamızın sağ alt kısmındaki Canlı Destek ile iletişime geçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.